ДОГОВОРУ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ
В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

м. Київ

Продавець, який діє на підставі статуту, пропонує будь-якій фізичній особі, яка замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити товари для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника (надалі – "Покупець"), укласти цей договір, викладений у стандартній та незмінній для всіх формі у вигляді публічної оферти (пропозиції укласти договір), шляхом прийняття в цілому наступних умов:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. За цим договором Продавець зобов'язується передати у власність Покупця обрані Покупцем в Інтернет-магазині товари, а Покупець оплатити такі товари на умовах цього договору.

1.2. Умови цього Договору діють по всій Україні окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

2. ПРИЙМАННЯ, ОБРОБКА ТА СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ

2.1. Замовлення Покупців на придбання товарів направляються Продавцю шляхом заповнення відповідної форми на сайті або шляхом здійснення дзвінка до Колл-центру, номери телефонів якого розміщені на сайті.

2.2. Під час оформлення замовлення Покупець самостійно обирає спосіб оплати товарів (один із вказаних в п. 3.2 цього договору та з урахуванням п.3.3 цього договору), зазначає спосіб отримання товарів, а також повідомляє номер мобільного телефону та іншу контактну інформацію. При цьому номер мобільного телефону має бути діючим та забезпечувати можливість отримання Покупцем SMS-повідомлень.

2.3. Після оформлення замовлення Продавець підтверджує його шляхом направлення Покупцю SMS-повідомлення та/або повідомлення на мобільний додаток Viber , в якому зазначається унікальний номер замовлення. Для узгодження строків отримання товарів, уточнення замовлення або його коригування, представник Продавця може зв’язатися із Покупцем за номером телефону, який останній вказав під час оформлення замовлення.

2.4. Покупець має право скасувати замовлення в будь-який момент, однак, зобов’язаний попередити Продавця про скасування замовлення в найкоротші строки за телефоном Колл-центру.

3. ЦІНА ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

3.1. Покупець зобов’язаний оплатити товари за цінами, що були встановленні в процесі оформлення замовлення, в момент їх отримання у відділенні Нової Пошти, якщо цим договором не передбачено інше. Ціна цього договору включає загальну ціну товарів, плату за доставку та виплату кур'єрською доставкою, якщо такий спосіб доставки бажаний .

3.2. Способи оплати товарів:

3.2.1. Готівковими коштами під час отримання товару у поштовому відділенні; (зверніть увагу, послуги Нової Пошти сплачує покупець)

3.2.2. Банківською карткою (Visa/MasterCard);

3.2.3 Шляхом попереднього переказу (передплата) на реквізити компанії.

3.3. Обмеження, щодо використання певних способів оплати встановлюються цим договором, іншими документами Продавця або можуть бути зазначені безпосередньо на сайті чи у повідомленні Продавця при оформленні замовлення. Продавець може встановлювати інші способи оплати не передбачені цим договором.

4. СПОСІБ ОТРИМАННЯ ТОВАРІВ. ПЕРЕХІД ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ТОВАРИ

4.1. Покупець самостійно обирає спосіб отримання замовлених товарів з таких варіантів :

4.1.1. Отримання товарів на умовах сервісу Нової Пошти;

4.1.2. Доставка товарів за адресою, вказаною Покупцем при оформленні замовлення кур'єром Нової Пошти.

4.2. Доставка

Строк доставки товарів до чотирнадцяти днів в залежності від графіка доставки в населеному пункті в який повинна бути здійснена доставка або в інший погоджений між Продавцем та Покупцем строк. Орієнтовний строк (термін) доставки повідомляється Продавцем до оформлення замовлення при обранні Покупцем конкретного товару та залежить від обраного Покупцем виду доставки, а конкретний строк погоджується кожен раз між Покупцем та Продавцем при оформленні замовлення та залежить від обраного виду доставки товару.

4.2.1.Плата за доставку товарів за тарифами поштового сервісу Нова Пошта. Даннi умови погоджується між Продавцем та Покупцем при оформленні замовленні.

4.2.2. Доставка оплачується в момент отримання товарів. Умови оплати доставки зазначені на сайті Нової Пошти.

4.3. Право власності на товари, а також ризик випадкового знищення та випадкового пошкодження (псування) замовлених товарів переходять від Продавця до Покупця з моменту фактичної передачі товарів Покупцю, що засвідчується підписанням Покупцем товарно-транспортної накладної, або іншого документу, що до неї прирівнюється.

5. ПЕРЕВІРКА ТОВАРІВ. ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРІВ

5.1. При передачі замовлених товарів Покупцеві у поштовому відділенні Покупець повинен перевірити відповідність найменування та кількості товарів зазначених у замовленні та забрати замовлення, тим самим підтвердивши відсутність будь-яких претензій.

5.2. Претензії щодо зовнішнього вигляду, сорту та комплектності товару після його прийняття на умовах п.5.1 цього договору Продавцем не приймаються.

5.3. Продавець намагається надавати на сайті дійсні зображення товарів, повну інформацію про товари та їх комплектність. При цьому Покупець визнає, що можливі розбіжності реальних і представлених на сайті характеристик, оскільки виробники залишають за собою право змінювати ці характеристики без попереднього повідомлення Продавця. Покупець має право відмовитися приймати товар при виявленні невідповідності.

6. ОБМІН ТОВАРІВ

6.1. Вимоги (претензії) споживачів щодо обміну товарів, розірвання договору, якості та безпеки товарів придбаних Покупцем в Інтернет-магазині на умовах цього договору,задовольняються Продавцем.

6.2 Обмін (на інший товар) або заміна (того самого товару) здійснюється відповідно до положень цього договору.

6.3 Якщо товар якісний, покупцеві надається право розірвати укладений на відстані договір протягом 14 днів після його оформлення та скористатися правом обміну товару. Щоб право на розірвання угоди зберігалося, споживачеві потрібно забезпечити збереження замовлених товарів в первісному стані.

6.4 Товар не підлягає обміну, якщо він пошкоджений, не в повній комплектації, або первинний вигляд і упаковка пошкоджені.

6.5 Якщо через розпакування товару або перевірки працездатності вартість товару зменшується через ушкодження товар обміну не підлягає.

7. УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ, СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

7.1. Цей договір укладається (акцептується) шляхом оформлення замовлення на придбання товарів в порядку, що визначений пунктом 2.1 цього договору. Датою укладення цього договору є дата оформлення замовлення на придбання товарів.

7.2. Цей договір діє до повного виконання сторонами обов’язків, передбачених цим договором.

7.3. Цей договір є змішаним та містить елементи договорів приєднання, публічного договору, договору купівлі-продажу та договору про надання послуг.

7.4. Договір укладається Покупцем під час оформлення замовлення на сайті. Оформлюючи замовлення Покупець підтверджує, що він до укладання цього договору ознайомився з його умовами, що вони йому зрозумілі, та свідомо без примусу уклав цей договір. Покупець шляхом відправлення Продавцю замовлення підтверджує, що Продавець надав Покупцю повну інформацію щодо умов та обов'язків цього договору.

7.5. Оферта (пропозиція на укладення цього договору) діє необмежено в часі з урахуванням умов, що викладені в цій оферті, поки Продавець не припинить її дію або замінить цю пропозицію новою редакцією. Зміна умов пропозиції оферти не має наслідком зміни умов договору, якщо Покупець його уклав до введення в дію таких змін або її припинення.

7.6. Покупець не може пропонувати свої умови, а може лише приєднатися до запропонованої оферти. Цей договір укладається шляхом прийняття (акцепту) Покупцем пропозиції на укладення цього договору, що містить всі умови договору, без укладення єдиного документу.

7.7. Дострокова відмова від цього договору можлива у випадках, коли замовлені товари не були оплачені.

7.8. Покупець, укладаючи цей договір, добровільно дає повну згоду на обробку його персональних даних Продавцем будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, згоду на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, поширення (в тому числі розповсюдження, реалізацію, передачу тощо), з метою виконання цього договору та забезпечення правовідносин податкового, бухгалтерського обліку, статистичної звітності, ведення ділових відносин.

7.9. Зміст його прав, як суб’єкта персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних» Покупцеві повідомлено та зрозуміло.